WAMANDAI A870
CONTACT OPNEMEN.
GASTENBOEK.
Nieuw geplaatst
REUNIE 2013
WAMANDAI in BIAK
BIAK-ROTTERDAM
OVERTOCHT WAMANDAI
EINDE WAMANDAI ?
NAAMBORD.
WAPENSCHILD
Spr. H.van den Bergh
Fotoalbum Wamandai
"Mijn" Wamandai.
Weer varen
WAMANDAI model 1:25
"Boordbelevenissen"
Marine Basis Parera
Parera bezoeken ?
St.Joris.
Parera 2010
PARERA PRIVÉ no.1
Curaçao
Curacao WO2
Mat Jansen
Frans van Es
Fred van Kolck
Dierenasiel Curacao
Curacao 2010/11
30 mei 1969
KAIS naar NNG
KLEP L9609
John Bongers
Herman Boer
Hans Ferwerda
Gerhard J. Nijsen
Theo Burgers
Ruud Santbulte
Piet Sjouw
Martin Evertsen
Werner Vet
WAMBRAU
John Wijnands
Arie van der Haagen
JOSEPHINE ex WAMBRAU
Oude Knarren.
Ulbe de Vries
Arie Bertelink
Albert Hoek 1967
E. Dijkman
Jan Veth 1969/1970
Leen Sanderse
Jan Jaarsma 1974
Henk Mulder 1975
Hans van de Geest
Bert Nagtegaal 75/76
John Boel (Bobo)
De West 1975/76
Lex Pihl 1976/1977
Jan Schulpzand
Jan Gerits
Jaap Warmerdam
Jaap van de Kemp
Rinus Brasser
Ries Koen
Paul Rijksen
Roy Kloeth
Pedro de Haan
Sjef Lurkin
A830 PELIKAAN
Dienstvak emblemen
Oude documenten
 Uit de ketting AKF
Marine kaarten
Prenten
Kaarten MOKH
Leo Schoonmade
Korps in de West
Korps in NNG
Antilliaanse muziek
REUNIE 2010 FOTO'S
Ex Dintel Y8038
Ex Berkel Y8037
Ex Wielingen A873
A832 & Kustwacht
KM Film
Burger Film
Hr.Ms. Amsterdam NNG
Hr.Ms. Kortenaer NNG
Antillen van Miep
Roy Rusch
Powerpoints
GEZOCHT !!!!
KOVOM
BRONBEEK
Marinesprookjes
NEPTUNE 212
R.I.P.
Links
DISCLAIMER

Fred van Kolck heeft foto's en video van de Militaire Begraafplaats aan de Roodeweg te Curaçao.

Hier de link naar de fotopagina, http://picasaweb.google.com/Fred.van.Kolck

en het filmpje.

 

 

 

 

1.

Matr 3  B. Ross
Geb. 21-05-1871 - overl. door ongeval 14-03-1890   

30.

Marchodgw.  A.P. Turrel

Geb.                    - overl. 10-01-1891

54.

Inft. 2  G. van Kloosteren

Geb. 12-07-1878 - overl. 18-11-1903

 2.

Matr 3  A.J. van Limborgh

Geb. 19-02-1871 - overl. door ongeval 19-03-1890

31.

Inft. 1  F. Rosje

Geb.                    - overl. 05-03-1891

 

Inft. 2  J. Valkhof

Geb. 16-02-1877 - overl. door ongeval 27-10-1901

3.

Inft. 2  L. van Wagtendonk

Geb.                 overl. 22-12-1894

32.

Inft. 2  F. Clement

Geb.                    - overl. 08-07-1891

 

Inft. 2  J. Entjes

geb. 18-02-1870 - overl. door ongeval 26-10-1901

4.

Inft. 2  E. van Etten

Geb. 21-06-1872 - overl. door ongeval 02-02-1895 

33.

Inft. 1  J. Vermaas

Geb.                    - overl.10-12-1891

   L.E. Bazen 
Geb. 20-06-1903 - overl. 01-07-1932

5.

Marn. 2  G. van t' Wout

Geb. 05-02-1872 - overl. door ongeval 02-02-1895

34.

Smjr.(Knil)  W.J. Verkouteren

Geb. 15-05-1862 - overl. 08-07-1895

 Inft. 2  H.J. Basilius
Geb.               - overl. door ongeval 15-08-1902

6.

Inft. 2   L.J. van den Bergh

Geb. 23-10-1877 - overl. 31-05-1896

35.

Inft. 2  W. Bruin

Geb. 28-07-1875 - overl. 16-11-1895

 Inft. 2  Z, Hinze
Geb.               - overl. 18-02-1901

7.

Inft. 2   P.D. van der Winkel

Geb. 12-02-1871 - overl. door ongeval 06-02-1895

36.

Inft. 1  Y. Kremer

Geb. 02-07-1861 -  overl. 29-01-1896

 Matr. F. Maxmiller
Geb.               - overl. 31-12-1902

8.

Inft. 2   K. Langemann

Geb. 22-09-1860 - overl. door ongeval 07-02-1895

37.

Inft.    A.H. Burette

Geb. 21-07-1847 - overl. 17-01-1892

  A. Daroque
Geb.               - overl. 16-12-1903 

9.

Matr. 2  C. Bouw

Geb. 03-11-1876 - overl 31-01-1898

38.

 E. Zuiderhoek

Geb. 03-01-1856 - overl. 09-11-1892

  Van de Sinngel
 

10.

Matr. 1  A.J. Vissink

Geb. 17-05-1874 - overl. door ongeval 06-06-1898

39.

Inft. 2  J.Kerkhof

Geb. 05-06-1875 - overl. 1896

 Matr.  D. Zoger
geb.                - overl. 15-07-1903

11.

Marn. 2  A.p. Scherp

geb. 11-01-1873 - overl. door ongeval 07-06-1898

40.

Inft. 2  L. Brouwer

Geb. 14-01-1873 - overl. 26-10-1894

55.

Matr. 2  Maarten Wesseling
Geb. 15-11-1885 - overl. 20-09-1904
a/b Hr.Ms. Kortenaar (pantserschip)

12.

Stkr. 1  J.J. van dijk 

Geb. 11-01-1873 - overl. door ongeval 07-06-1898

41.

Kplkok  H. Bommelje

Geb. 24-12-1853 - overl. 14-01-1898 

56.

Marn. 1  D.J.G. Muijs
Geb. 15-01-1885 - overl. 05-12-1914

13.

5 Leden bemanning van

Hr.Ms. Sommeldijk en Hr.Ms. Alkmaar geen jaartallen)

42.

  Rudel

Geb. 28-09-18.2 - overl. 28-07-1898  

57.Sgtstkr.  H.C. Hirdes
Geb. 09-08-1884 - overl. 17-04-1911
a/b Hr.Ms. Zeeland

14.

Marn. 3  W.Rijkse

Geb. 29-08-1879 - overl. 10-12-1901

43.

Sgt.  J.D. Klaassen

Geb. 12-02-1860 - overl. 21-01-1899

58.Matr. 2  Adrianus van Rhijn
Geb. 28-03-1893 - overl. 27-03-1912

15.

Monument 1929

Vaas - van Zuilen - Marcusse - overl. 29-06-1929

44.

Inft. 2  J.C. Croon

Geb. 01-12-1872 - overl. 15-05-1900

59.

Fuselier  A. Heskes
Geb. 08-07-1890 - overl. 24-04-1910

16.

Smjrmarns  A.C. de Wildt

Geb. 28-12-1888 - overl. 20-12-1931

45.

Inft. 2  R. de Vries

Geb. 13-10-1879 - overl. door ongeval 26-01-1900

60.

Schiffj.  O. Muller
geb. 26-02-1893 - overl. 19-12-1909

17.

Onbekend

46.

Inft. 2  F.J.M. Jäger

Geb. 13-05-1876 - overl. door ongeval 26-01-1900

61.

Fuselier  S, van der Meer
Geb. 10-11-1873 - overl. 13-03-1909

18.

Onbekend

47.

Kwmr.  H. Burger

Geb. 07-02-1934 - overl. door duikongeval 30-04-1963

62.

Matr. 2  S. Denns
Geb. 02-10-1886 - overl. 09-07-1906
a/b Hr.Ms. Kortenaar

19.

Pieter Dekker

Geb. 05-09-1928 - overl. 14-10-1952

48.

Kok 1  G.W. ten Donkelaar

Geb. 14-11-1944 - overl. door duikongeval 30-04-1963

63.Sgtstkr.  D.H.E.K. Keijzer
Geb. 27-01-1872 - overl. 23-01-1906

20.

Marn. 3  F. Aardewijn

Geb. 14-11-1903 - overl. 05-03-1930

49.

Matr. 3  A. Sliedrecht

Geb. 02-03-1880 - overl. 29-09-1901

a/b Hr.Ms. Sommelsdijk

64.Matr. 2  F.H. de Waal
Geb. 25-10-85 - overl. 18-03-1906

21.

David Jan Vreen

Geb. 14-11-1918 - overl. 28-11-1938

50.

Marn. 2  J.J. Rijksen

Geb. 24-03-1938 - overl. 04-09-1962

65.Inft.  J.P. Glosjer
Geb. 07-01-1878 - overl. 25-01-1906

22.

Stkr. 2  J.C. Goedemans

Geb. 30-04-1918 - overl. 08-01-1939

a/b. Hr.Ms. Gelderland

51.

Stkr. 1  G. Busser

Geb. 02-09-1876 - overl. 06-06-1903

66.Fuselier  H.J. Pėiternella
Geb. 15-07 1880 - overl. 1910

23.

Kapt. Cdt der Troepen en Garnizoenen

E.A. van Romondt.

Geb. 24-11-1841 - overl. 10-11-1896

52.

Kpl.vlieger  J.C. Smit

Geb. 25-05-1940 - overl. door ongeval 13-01-1963

67.Inft. 2  J.B. Mathilda
Geb.               - Overl. door ongeval 15-08-1902
 

24.

Lnt. der Inft.  H. Steggeboom

geb. 03-07-1869 - overl. 24-10-1896

53.

Vlgtgmkr.instrmkr.  P.A. van Dijk

geb. 01-09-1941 - overl. door ongeval 13-01-1963

68.Hustkr.  J.C. Coffre
Geb. 20-10-1868 - overl. 21-03-1914

25.

II Tenente di Vassello Della R. Marina Italiana

Giovanni Battista Pegollo

spento asoli 26 anni - Sulla R. Nave Umbraia

II 9 Settembre 1901

54.

Massa graf

69.Fuselier  J.F. Lacrum
Geb. 20-10-1875 - overl. 28-11-1914

26.

Cannoniere  Antonio Cammoranesi

Sulla R.Nave Umbria

II 30 settembre 1901

 

Kpl.inft.  H. van den Beld

geb. 25-08-1871 - overl. 26-01-1901

70.Off. van gezondheid Dr. van den Heuvel
Geb. 23-06-1878 - overl. 15-07-1911
a.b Hr.Ms. Utrecht

27.

Off.  van gezondheid der eerste klasse KM.

F.C. Swart - geb. 20-11-1897 - overl. 08-09-1929

a/b Hr. Ms. Hertog Hendrik

 

Inft. 1  H. van Mierlo

Geb. 17-04-1873 - overl. 13-05-1901

71. L. Leite 

28.

Marn. 2  A. van Zutphen

Geb. 15-02-1868 - overl. 04-03-1890

 

Inft.   P. Kuipers

Geb. 08-11-1861 - overl. 14-06-1897

72.Kplv.  F. Renkema
Geb. 22-07-1930 - overl. 10-11-1954

29.

Inft. 2  H. van Loon

 Geb.                   - overl. 02-09-1890 

 

Matr. 1  D. Koger

Geb. 20-11-1876 - overl. 15-07-1903

73.Marn. 1  F.B. Manes
Geb. 13-05-1907 - overl. 20-1-1929
a.b Hr.Ms. Hertog Hendrik

 

 


~~~~~~~~~

 

Fred zond een aantal foto's van schade aan de muur van de begraafplaats. Een automobilist(e) heeft een flinke ravage aangericht.

Omdat de brandweerkazerne naast en de commandant zijn kantoor tegen over de begraafplaats heeft is hen gevraagd foto's te maken.

De foto's zijn gemaakt door;

Ing. Elvin F. Regina,
Commandant Brandweer Curaçao,
Roodeweg 188,
Cura
çao.

Waar voor onze hartelijke dank.

 

 

 

 


 

Top